KUMAŞ VE KEÇE İLE DEFTER SÜSLEME 24.11.2014

                          ÖNCELİKLE EŞİMİN SONRA DA TÜM ÖĞRETMENLERİN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM.SABIRLA HİÇ YORULMADAN İNSAN YETİŞTİRMEYİ GÖREV EDİNDİKLERİ İÇİN ONLARI TEBRİK EDİYORUM.
         
 ÖĞRETMENLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE OĞLUMUN ÖĞRETMENİNE BİR DEFTER HAZIRLADIM .DAHA ÖNCE HAZIRLADIĞIM MUTFAK PANOSUNUN TAKIMI OLDU BU DEFTER.
                   DAHA SONRA ARKADAŞLARIM DA KENDİ ÇOCUKLARININ ÖĞRETMENLERİ  İÇİN HAZIRLAMAMI İSTEDİLER VE ÇOK ŞÜKÜR BUNLARI DA YETİŞTİRDİM ÖĞRETMENLER GÜNÜNE KADAR.
             KEÇE BEBEĞİ ELDE DİKİLDİ İÇİ ELYAF DOLGULUDUR.SADECE BEBEĞİ İÇİN 4-5 SAAT UĞRAŞMAK GEREKİYOR.HARFLERİ DE ELLE ÇİZİLİP KESİLDİ
                 DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZ GÜZEL GÜNLER DE KULLANSINLAR.
                 

2 yorum:

  1. Bloguma gelip öğretmenler günümü kutladığınız için çok teşekkür ederim. Beni çok mutlu ettiniz.Ben de eşinizin öğretmenler gününü kutluyorum:) Defter harika olmuş. Bana göre, el emeği göz nuru hediyelerin değeri bir başkadır. Öğretmen arkadaşım güle güle kullansın.İzmir' den sevgilerimle...

    YanıtlaSil
  2. sizler her şeyin en iyilerine layıksınız asıl ben size çok teşekkür ediyorum. Beğenmenize çok sevindim Gülay hanım ben de el emeği hediyelerin daha kıymetli olduğunu düşünüyorum.

    YanıtlaSil

yorumlarınız için teşekkür ederim