DOĞUM GÜNÜNE GELENLER İÇİN HEDİYE HAZIRLIKLARI 29.01.2014


KASIM AYINDA KÜÇÜK OĞLUMUN İLK YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADIK.GÜNLER ÖNCESİNDEN NELER YAPACAĞIMI TASARLAYIP MİNİK MİSAFİRLERİMİZ İÇİN HEDİYELER HAZIRLADIM.BU SÜPRİZ YUMURTA AĞACI DA ONLARDAN BİR TANESİYDİ.SÜPRİZ YUMURTALARIN ÜZERİNE SICAK SİLİKON TABANCASIYLA KURDELE YAPIŞTIRDIM VE ONLARI BARDAK ASKILIĞINA ASTIM.FİYONLARIN ÜZERİNE OĞLUMUN İSMİNİN YAZICIDAN ÇIKTISINI ALIP ZIMBALADIM.EN ÜSTÜNÜ PARTİ SÜSLERİYLE SÜSLEDİM.

BU DA YİNE MİNİK MİSAFİRLER VE ANNELERİ İÇİN HAZIRLADIĞIM ŞEKER HAMURLU KURABİYELER.ŞEKER HAMURUNU EVDE KENDİM YAPIYORUM.ÜZERİNE OĞLUMUN BAŞ HARFİNİ YAZDIM.ÜST SÜSLEMELERİNİ DR.OETKER İN PASTA GLAZÜRÜ İLE YAPTIM.
KURABİYELERİ JELATİNE KOYUP FİYONK İLE BAĞLADIM.YİNE İYİ Kİ DOĞDUN YAZILARINI JELATİNE ZIMBALADIM.


BU DA ÇOCUKLAR İÇİN HAZIRLADIĞIM KELEBEKLİ LOLİPOPLAR.EN ÇOK BUNLAR SEVİLMİŞTİR HERHALDE.RENKLİ PARLAK KARTONDAN KELEBEK ŞEKİLLERİ ÇİZİP KESTİM.ÜZERİNE KEÇE İLE BENEKLER YAPIŞTIRDIM.LOLİPOPLARI KELEBEKLERİN ORTALARINDAN KESTİĞİM YERLERDEN GEÇİRDİM VE SON OLARAK İYİKİ DOĞDUN YAZISI ZIMBALADIM.


BU CİCİLERİDE  TOMBİŞ YEĞENİMİN DOĞUM GÜNÜ İÇİN HAZIRLADIM.YUKARIDAKİ İKİ TANEYİ YAKA KARTI OLARAK DİĞERLERİNİ DE YAPILACAK OLAN İKRAMLARIN ÜZERİNE KOYMAK İÇİN YAPTIM.


BUNLARDA OĞLUMUN DOĞUM GÜNÜ MAMALARI...
İLERLEYEN GÜNLERDE ŞEKER HAMURUNUN VE DİĞER İKRAMLARIN TARİFİNİ DE YAYINLARIM

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumlarınız için teşekkür ederim